چطور می توان در 2 ماه با خوابیدن روی تخت 18هزار یورو درآمد داشت؟

سایت برترین ها

شما هم دوست داشتید در رختخواب استراحت می‌کردید و پول در می‌آوردید؟ اگر پاسختان مثبت است باید این مطلب را بخوانید تا شاید توانستید پس از ۶۰ روز ۱۸ هزار یورو به دست بیاورید.

مرکز هوا فضای آلمان با همکاری ناسا به دنبال ۱۲ داوطلب می‌گردد که در یک دوره ۶۰ روزه در رختخواب بمانند و مطالعه کنند. به داوطلبانی که این برنامه ۲ ماهه را تکمیل نمایند در نهایت ۱۸ هزار یورو پرداخت خواهد شد.

شروع این دوره پاییز سال جاری خواهد بود و کسانی که در نهایت در این پروژه حضور داشته باشند در مجموع ۸۸ روز باید فرآیند آماده‌سازی و پیگیری را در مرکز تحقیقات پزشکی DLR کلن آلمان بگذرانند.

هدف از این مطالعه بازتولید شرایطی است که در آن فضانوردان ممکن است خود را در فضا بیابد. این مطالعه به پژوهشگران کمک می‌کند تا از مشکلاتی از جمله سرگیجه، زمین خوردن و سایر مسائلی از این دست که ممکن است در آن شرایط با آن رو به رو شود، جلوگیری شود.

ادوین مودلر سرپرست این تیم مطالعاتی در موسسه پزشکی هوافضای DLR در این خصوص می‌گوید: «شرکت‌کنندگان در این ۶۰ روز قرار نیست تنها در رختخواب دراز بکشند بلکه در مواردی تخت به پایین نیز خشم می‌شود و این به این معنی است که سر آنها پایین‌تر از پاهایشان خواهد بود.»

به گفته آژانس فضایی آلمان، دوره های طولانی سپری شده در فضا می تواند ادراکات حسی مانند شنوایی و واکنش‌های حرکتی مانند راه رفتن را مختل کند.

منبع: یورونیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا