نتفلیکس اعلام کرد سریال The Witcher با فصل پنجم به پایان خواهد رسید.

سایت برترین ها

فیلمبرداری فصل چهارم با بازی لیام همسورث به جای هنری کویل شروع شده است. فصل چهارم و پنجم پشت سر هم انجام خواهد شد.

نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرد که سریال فانتزی «ویچر» (The Witcher) با فصل پنجم به پایان می‌رسد. فصل‌های چهارم و پنجم این سریال با بازی «لیام همسورث» همزمان فیلمبرداری خواهند شد.

«هنری کویل» در سه فصل اول نقش «گرالت ریویا» را بازی کرد اما از فصل چهارم با «لیام همسورث» جایگزین خواهد شد. بر اساس گزارش‌های غیررسمی دیگر، یکی از علت‌های جدایی کویل که به بازی‌ها و کتاب‌های «آندژی ساپکوفسکی» علاقه زیادی دارد اضافه کردن مستقیم دیالوگ به سریال بدون توجه به خواسته شورانر و اختلاف نظر با سازندگان بوده است.

«لورن هیسریچ» شورانر سریال با انتشار بیانیه‌ای می‌گوید: «افتخار بزرگی است که فیلمبرداری فصل ماقبل پایانی «ویچر» را با بازیگران درخشان از جمله چهره‌های جدیدی به رهبری «لیام همسورث» در نقش «گرالت ریویا» شروع می‌کنیم. خوشحالیم که می‌توانیم کتاب‌های «آندرژی ساپکوفسکی» را به پایانی رضایت‌بخش و حماسی برسانیم.»

فصل چهارم و پنجم سریال از سه کتاب آخر ساپکوفسکی با عناوین «تعمید آتش» (Baptism of Fire) ، «برج سایه» (The Tower of the Swallow) و «بانوی دریاچه» (Lady of the Lake) اقتباس خواهد شد. «لورنس فیشبورن»، «آنیا شالوترا» در نقش ینفر و «فرایا آلن» در نقش سیری دیگر بازیگران سریال در اپیزودهای بعدی خواهند بود.

اپیزودهای پایانی فصل سوم «ویچر» ۲۷ ژوئیه سال گذشته از نتفلیکس پخش شد و دو اپیزود آخر این فصل بدترین امتیازات تاریخ سریال را از مخاطبین دریافت کرد. «فوربز» در آن زمان گزارش داد که هر هشت اپیزود سریال در بدترین امتیازهای تاریخ سریال را دریافت کرده‌اند و تمامی آن‌ها امتیاز کمتری نسبت به اپیزودهای فصل اول و دوم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا