حذف عکس همسر ولیعهد بریتانیا از روی خبرگزاری های بزرگ دنیا

سایت برترین ها

خبرگزاری‌های بزرگ دنیا عکسی از کیت میدلتون، عروس خاندان پادشاهی بریتانیا را که روز یکشنبه کاخ سلطنتی این کشور منتشر کرده بود از خروجی‌های خود حذف کردند.

به گفته این خبرگزاری‌ها عکس عروس خاندان سلطنتی بریتانیا دستکاری شده است.

کیت میدلتون، شاهدخت ولز و همسر ولیعهد ویلیامز در اواسط ژانویه تحت عمل جراحی شکم قرار گرفته بود و موضوع سلامتی کیت میدلتون از چندین هفته پیش تاکنون همچنان منشأ نگرانی‌هایی در بریتانیاست.

همسر شاهزاده بریتانیا برای اولین بار از زمان بستری شدنش در بیمارستان در روز یکشنبه در یک عکس رسمی که در حساب ایکس پرنس و پرنسس ولز با پیام تبریک روز مادر همرسان شده بود، ظاهر شد. این عکس کیت را نشان می‌دهد که لبخند می‌زند و با سه فرزندش روی یک صندلی چوبی در تراس نشسته است.

اما بررسی دقیق نشان می‌دهد که دست چپ شاهدخت با آستین لباسش هم‌تراز و متناسب نیست. به همین دلیل خبرگزاری‌های آسوشیتدپرس، رویترز و خبرگزاری فرانسه تصمیم گرفتند آن را از خروجی خود حذف کنند.

خبرگزاری فرانسه خطاب به کاربران اعلام کرد: «معلوم شده که تصویر ارائه شده توسط کاخ کنزینگتون امروز (یکشنبه) از کیت و فرزندانش تغییر یافته است. در نتیجه (این عکس) از سرویس ای‌اف‌پی حذف می‌شود و دیگر نباید به هیچ وجه استفاده شود.»

آژانس آمریکایی آسوشیتدپرس نیز که پیش از همه عکس را برداشت، توضیح داد: «بررسی دقیق‌تر نشان می‌دهد که منبع، تصویر را به گونه‌ای دستکاری کرده است که با استانداردهای عکس آسوشیتدپرس مطابقت ندارد.»
منبع: یورونیوز

برای تبلیغات در برترین ها کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا