بهترین دکتر زاویه سازی صورت

کانتورینگ تخصصی صورت

سایت برترین ها

زاویه دار کردن فک و صورت، به منظور افزایش زیبایی صورت می‌گیرد.
زاویه دار کردن فک و صورت، به منظور افزایش زیبایی صورت می‌گیرد. داشتن فکی V شکل، مورد تایید خیلی از افراد است و به آن علاقه نشان می‌دهند. به این حالت صورت، صورت بادامی یا بیضی شکل گفته می‌شود. امروزه عمل زاویه دار کردن صورت با روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

کانتورینگ صورت

عبارت کانتورینگ صورت به معنای ایجاد سایه روشن های متناسب در چهره است که با چندین روش انجام می پذیرد که یکی از این روش ها مراجعه به پزشک زیبایی و پوست، جهت ایجاد برجستگی ها و متناسب سازی عرض و ارتفاع چهره از طریق تزریق ژل های هیالورنیک اسید توسط پزشک مجرب می باشد.

مطلبی که حائز اهمیت می باشد داشتن علم و دانش،هم از نظر آناتومی صورت و هم از نظرزیبایی شناسی است که با توضیح بخشی از معیار های کار زیبایی در این مطلب سعی بر این می کنیم که پایه و اساس کانتور از طریق تزریق ژل هیالورینک اسیدو نواحی انجام کار و اینکه چه کسی کاندید انجام این کار می باشد را توضیح دهیم.

دکتر امیر هاشم لو
پوست، مو و زیبایی
خدمات زیبایی:
زاویه دار کردن صورت
کانتورینگ کامل صورت
متناسب سازی چهره
اصلاح کادر چشم و ابرو
تزریق ژل
فیس لیفت بدون جراحی

جردن، بالاتر از تقاطع میرداماد، بن بست تابان شرقی، پلاک ۴، طبقه اول مسیریابی 

کانتورینگ تخصصی صورت

کانتورینگ تخصصی صورت دکتر هاشم لو کانتورینگ صورت دکتر هاشم لو زاویه سازی تخصصی صورت دکتر هاشم لو زاویه سازی صورت دکتر هاشم لو زاویه سازی تخصصی صورت دکتر هاشم لو دکتر هاشم لو بهترین دکتر کانتورینگ صورت

برای تبلیغ در برترین ها کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا